Featured Games

Super Mario 63 emu - gry dla dzieci online za darmo

W pełni działająca wersja Super Mario 63 no flash która pojawiła się w 2023 roku i nie wymaga Flash dzięki emulatorowi. W królestwie Mario Bros - darmowej gry online dla dzieci, czeka na Ciebie prawdziwa przygoda której celem jest odbudowa portalu w zamku, uwolnienie księżniczki i ochrona ziemi przed meteorem. Zbierz artefakty potrzebne do otwarcia wszystkich drzwi w pałacu i rozegraj decydującą walkę ze złym królem Bowserem, Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych gier online z Mario. Fabuła, scenariusz, i liczba lokalizacji zachwyca.

Powodzenia i dobrej zabawy!


Advertisement
Similar Games

Instructions

Sterowanie:

Strzałki na klawiaturze - ruch postaci
Z - czytanie znaków, rozmowa z postaciami, silny skok w dół

X - obrót wokół własnej osi - niszczenie bomb

- Niszczenie przeciwnika - skok z góry na niego

- Mały skok , średni skok i największy skok - wskakiwanie na duże wysokości.

C - latanie z wodą (napełnianie w jeziorze lub po zebraniu butli z wodą)

P - pauza

Podpowiedzi:

- Po zebraniu 5 monet odzyskujesz część zdrowia

Używaj oddalania i przybliżania kamery klawiszami Page Up i Page Down w celu zorientowania się czy w pobliżu jest Shine Sprite lub Gwiazda warte zabrania.

- Pierwszego bossa Bob-Omb pokonasz odbijając na niego bomby

- Z bossem Bowserem walczysz 3 razy. Musisz stanąć za nim i złapać go wciskając "X" i strzałkę w dół lub strzałka w dół i strzałka w bok równocześnie. Rzucasz nim na bomby klawiszem "C"

- Do złamania zaklęcia niekończących się schodów w zamku potrzebujesz 32 Shine Sprite'y i tyle wystarczy aby przejść całą grę.

- Nie zapominaj o nagrywaniu postępów w grze

W dalszych etapach pamiętaj o zebraniu jak największej ilości żyć (są np. w sekretnym poziomie nad środkowymi drzwiami w zamku księżniczki) przydadzą się na finał, który wymaga naprawdę dużej zręczności aby przejść ostatnie poziomy. W zamku w tajnych przejściach pomiędzy komnatami np. wejście w pokoju z piramidą, zbierz dopalacze wodne przed udaniem się do zamku Bowsera.

Tutaj poradnik jak przejść grę Mario Bross 63:

Super Mario Bros 63 gra dla dzieci online no Flash

Popular Games

Ads