grywacz.pl

Gry - Darmowe gry - bez rejestracji!

Gry

Powiększ Pomniejsz

sponsoring

grywacz.pl - Epic Battle Fantasy 5

Opis: Wersja gry 1.5.4 - 30 godzinna podróż w świat RPG. Jest to takie małe podsumowanie i pożegnanie możliwości technicznych Flasha, piękna muzyka i grafika w tej technologii odejdzie z początkiem roku 2021 kiedy to przeglądarki nie będą pytać czy Flasha wyświetlić tylko będą go blokować.
Co nas teraz czeka? Platformy dystrybucji cyfrowej typu STEAM gdzie nie będzie już nic za darmo a nasza anonimowość w sieci przejdzie do historii.

Epic Battle Fantasy 5 - Podpowiedzi:
Skrzydlate buty - Cloudy boots - można zdobyć w zapomnianych Ruinach koło Zapomnianej Świątyni w północno-zachodniej części mapy nad Przystanią Nadziei. Trzeba odpowiednio ustawić kwiaty wg wzoru ze ściany w Zapomnianej Świątyni. Jest też około 5 innych ustawień kwiatów które dadzą nam dodatkowe skrzynie z artefaktami.
Jeżeli szukasz 3 kamieni szlachetnych do otwarcia portalu w Zapomnianej Świątyni to znajdziesz je w podziemiach domu handlarza z Przystani Nadziei, W podziemiach Mausoleum na Cmentarzu (otwórz kratę przesuwając nagrobek) oraz w podziemiach Strasznego Domu w Dąbrówce Zielonej.
Miłej zabawy!

 • Ocena gry: 56%
   
 • Dodano: 2020-02-08 14:45:10
 • Grano: 1083 razy

dodaj do ulubionych

Komentarze (2)

 • avatar Mistrz 2020-09-17 20:12:59
  Klasyka... Kto przeszedł całość póki jeszcze Flash działa?
 • avatar Zitara 2020-02-12 15:15:56
  fajna gierka

Dodaj komentarz

Nick:
Pozostało 500 znaków
lol.gif rolleyes.gif eek.gif wink.gif mrgreen.gif cry.gif evil.gif twisted.gif redface.gif idea.gif question.gif exclaim.gif arrow.gif plus.gif minus.gif cool.gif biggrin.gif smile.gif sad.gif surprised.gif confused.gif mad.gif razz.gif neutral.gif

Ile jest sześć plus trzy (słownie)

Podobne gry